Інформація про доставку

Ювелірний інтернет-магазин "Алмаз Україна" – доставка товарів здійснюється нами по всій Україні!

Продукція нашого підприємства має великий попит серед українських споживачів. Сьогодні інтернет-магазин "Алмаз Україна" – один із найбільш відвідуваних сайтів, послугами якого користуються жителі навіть найвіддаленіших регіонів України. Ви замовляєте продукцію у нас, а ми вирішуємо всі питання щодо її доставки вам.

Ви можете вибрати один із таких способів доставки продукції в нашому інтернет-магазині:

замовити доставку ювелірних виробів транспортною компанією Ви зможете забрати свій товар в одному з відділень транспортної компанії, дані про які будуть вказані вами при оформленні замовлення у категорії «Спосіб доставки»;

оформити замовлення на доставку продукції кур'єром – ви отримаєте свій товар у зручному для вас місці (тільки для м. Київ).

замовити доставку ювелірних виробів до одного з офлайн-магазинів нашого підприємства – щоб скористатися даною послугою, ви повинні в рубриці «Спосіб доставки» на нашому сайті вказати адресу магазину, до якої буде доставлена ​​придбана вами продукція. Зверніть увагу: вартість нашої продукції в точках оффлайн-продажів вище, ніж ціна аналогів, представлених на сайті "Алмаз Україна". Тому, щоб не переплачувати, радимо вам повідомити продавця, що ви отримуєте товар з інтернет-магазину "Діамант Україна" та вказати номер замовлення (тільки для м. Київ).

Про терміни обробки замовлень та їх доставку ви дізнаєтеся безпосередньо у менеджерів нашого підприємства. Робота нашого магазину спрямована на задоволення потреб усіх користувачів. Тому ми намагаємося максимально скоротити час, потрібний на обробку замовлень та їх доставку. Але все ж таки кінцевий результат залежить в першу чергу від таких факторів, як місцезнаходження продукції, що замовляється, і час, необхідний на транспортування ювелірних виробів у обраний вами магазин або офіс кур'єрської служби.

Увага: Витрати організацію зворотної доставки оплати товару оплачує покупець. Якщо викладеної на сторінках нашого сайту інформації вам недостатньо, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Вони не лише нададуть вам всю необхідну інформацію щодо покупки ювелірних виробів як у нашому інтернет-магазині, так і в точках оффлайн-продажів, але й допоможуть обрати продукцію, яка відповідає вашим бажанням та матеріальним можливостям.