Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину компанії "Алмаз Україна"

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин "Алмаз Україна" забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення, що надійшло, і в розсилці інформації про новинки та акції компанії.

Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери зуміли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.

Зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми, знижки та бонуси.

Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@diamond-ua.com і ми завжди допоможемо Вам!

Співробітники інтернет магазину "Алмаз Україна" не просять у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

Загальні положення:

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії "Алмаз Україна". Використання таких об'єктів встановлене чинним законодавством України.

На сайті інтернет магазину компанії "Алмаз Україна" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти та ресурси. "Алмаз Україна" не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, та надає посилання на них лише з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "Алмаз Україна" гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин "Алмаз Україна" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися лише при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити у розділі «Особистий кабінет».

Інтернет-магазин "Алмаз Україна" залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції компанії, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про інтернет-магазин "Алмаз Україна" та його партнерів.

Відомості на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Безпека

Адміністрація сайту залишає за собою право будь-коли без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки. Користувач зобов'язаний стежити за змінами тексту Політика Безпеки.

Повне або часткове копіювання матеріалів із сайту можливе лише за письмовою згодою адміністрації інтернет-магазину "Алмаз Україна".